Шкільний осередок

Девіз організації

В навчанні - творіння
В роботі - горіння
Вам обіцяє "Нове покоління"

Шляхи самореалізації

*Вміння визначити мету свого життя.

*Боротьба з будь-якими страхами. «Вибрати розвиток замість страху разів десять на день – значить десять разів наблизитися до самореалізації», - стверджує А.Маслоу.

*Взяти на себе відповідальність. Кожен раз, коли людина бере на себе відповідальність, вона самореалізується

*Збагачення своїх розумових та інтелектуальних здібностей та реалізація своїх потенціальних можливостей.

*Вміння висловити чесно свою думку незалежно від думок інших людей.Навчитися бути незалежним від оточуючих і їх поглядів.

Мета та завдання організації

1. Навчатися, розвиватися, самореалізовуватися, на благо собі, родині, ліцею, місту, Україні.
2. Захищати права і інтереси учнів, дотримуючись діючих правил та законів ліцею.
3. Співпрацювати з учнями та вчителями, шкільними та районною організаціями.
4. Створити сприятливі умови для інтелектуального, духовного, морального, етичного, фізичного розвитку учнів.
5. Формувати почуття відповідальності, свідомого ставлення до будь-яких справ, участі у заходах, розуміння моральної сторонни своїх дій.

Список активу центрів НПД

/Files/photogallery/Малюнок123.jpg

Гімн організації

1. Сила народу - «Нове покоління»

Маємо розум, хист і уміння,

Здатні проблеми людські помічати,

Хочемо еру нову розпочати

Приспів:

Єднаймося друзі, в «Нове покоління»

Покажемо людям свої ми уміння;

Змусимо правду і волю пізнати

Й життєві проблеми єднанням здолати.

2. Прихильників маєм в усьому районі

І в наших ідеях ми ніби в полоні.

Відродження прагнемо щиро усі,

Щоб жити могли ми у вічній красі

(Приспів)

3. В найглибші куточки нашого краю,

«Нове покоління» таки завітає,

Байдужому люду не місце у нас,

А ми допоможемо кожному враз.

(Приспів)

4. Даємо надію на нове життя,

Старому не буде уже вороття,

Ми віримо щиро, що успіх прийде,

Нас пташка – фортуна вперед поведе!

Лідери шкільного осередку
"Ровесник"

Участь лідерів шкільного осередку "Ровесник" у святкуванні 71-шої річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

/Files/images/nove_pokolnnya/P5091116.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091123.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091117.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091122.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091131.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091138.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091139.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091141.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091142.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091145.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091150.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091112.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091119.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091125.JPG
/Files/images/nove_pokolnnya/P5091163.JPG /Files/images/nove_pokolnnya/P5091127.JPG

"Майбутнє будуємо разом"

"Майбутнє будуємо разом" таку тему обговорювали лідери шкільного осередку "Ровесник" за чашкою чаю, при дружній та теплій розмові.

/Files/images/vesnyan/P3240555.JPG/Files/images/vesnyan/P3242212.JPG

В рамках реалізації Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» лідерами шкільного осередку ДРГМО «НПД» - «Ровесник» були проведені бесіди щодо шкідливого впливу алкогольних напоїв та тютюнових виробів на людину.

/Files/images/rovesnik/ро.jpg /Files/images/rovesnik/6а.jpg

Протягом березня 2016 р лідери шкільного осередку ДРГМО «НПД» -"Ровесник" здійснювали перевірки продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім поблизу території ліцею.Завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації В.Марєйкіна висловила подяку за проведення на високому рівні акції директору Дергачівського ліцею № 2 Остапенку О.П.

/Files/images/rovesnik/P2170648.JPG

На районному засіданні «Школи лідерів»Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» 11.02.2016 р. були підведені підсумки спільної районної акції сектору молоді та спорту Дергачівської РДА та Дергачівського БДЮТ акції «Молодь за здоровий спосіб життя», переможці районної акції Тараненко Анна (9 А кл.) та Попова Крістіна (8 Б кл.) отримали грамоти та подарунки.

/Files/images/rovesnik/DSCN5581.JPG

Мітинг біля братської могили (проводять члени гуртка "Юні музеєзнавці", керівники: Кологойда С.П., Маслій С.І.)

/Files/images/IMG_6774.JPG

/Files/images/IMG_6769.JPG

20 грудня учні Дергачівського ліцею №2 з дружнім візитом відвідали Золочівський дитячий будинок.

/Files/images/IMG_5938.JPG

Ліцеїсти провели майстер-клас серед дітей, організували концерт. Дружня зустріч завершилась приємною бесідою за солодким столом і піснями під гітару. Всі присутні цієї зустрічі були в захваті і висловили бажання продовжувати співпрацю.

/Files/images/IMG_0434.jpg

Велика родина Дергачівського ліцею №2 з нетерпінням чекає на грудень. Цей місяць багатий на свята - Свято Миколая, Новий рік і звичайно ж "Родинне свято", яке є унікальним, бо воно проводиться тільки в нашому ліцеї.

Під час свята педагогічний колектив, який очолює Остапенко О.П., має можливість висловити подяку батькам, за їх активну участь у житті школи.

Учні під керівництвом Дмитренко В.В., Кологойди С.П. і Попової О.О. готують святковий концерт. Батьки чекають на це свято, бо мають можливість всією шкільною родиною зустрітися і поспілкуватися в святковій атмосфері.