Конкурс "Шкільна бібліотека 2017"

Підписка на газету «Сільський вісник»

Доброю традицією для Дергачівського ліцею №2 стала участь у конкурсі на кращу клумбу ліцею.
На уроках біології учні вивчають різні квіткові рослини, учаться за ними доглядати.
А щоб ще краще розбиратися в квітках, рослинах, правильно доглядати за ними,11.01.2017 року бібліотекою була проведена річна підписка на газету «Сільський вісник» з придбанням насіння для клумби.
/Files/images/_2017/bbloteka/3.jpg /Files/images/_2017/bbloteka/4.jpg
/Files/images/_2017/bbloteka/5.jpg /Files/images/_2017/bbloteka/6.jpg

Цікаві книжкові виставки

Для поглибленого вивчення англійської мови 15.12.2016 року у бібліотеці Дергачівського ліцею №2 пройшла виставка книг «Learn The Language and come into the world»
/Files/images/_2017/bbloteka/1.jpg /Files/images/_2017/bbloteka/2.jpg

РМО шкільних бібліотекарів

Робота бібліотекаря – це постійний пошук невикористаних резервів. 06.12.2016 року у музеї Макаренка відбулось РМО шкільних бібліотекарів на тему «Народознавчі аспекти у роботі бібліотекаря»

Висловлюємо велику подяку начальнику РВО Колесниковій О.В за високу організацію РМО.

Акція «Ти живи, Книго!»

Важливе завдання, яке ставить перед собою Дергачівський ліцей №2 – створити позитивний імідж бібліотеки. Бо саме від того, яке враження вона справляє на користувача, залежить престиж і роль бібліотеки в житті закладу.
Тому останнім часом помітно змінилися завдання і напрямки діяльності бібліотеки Дергачівського ліцею №2, а девізом став вислів:« ТРАДИЦІЇ + ІННОВАЦІЇ».
Робота бібліотеки проходить згідно діючого плану роботи ліцею , а серед пріоритетних напрямків її діяльності слід виділити заходи по формуванню та збереженню книжкового фонду.
Доброю традицією стала участь бібліотеки Дергачівського ліцею №2 у проведенні Всеукраїнської акції «Ти живи, Книго!». У ліцеї було видано наказ №41 від 11.03.2016р. «Про проведення заходів по збереженню книжкового фонду».
Згідно наказу затверджена постійно діюча комісія з перевірки використання підручників учнями та план проведення заходів по збереженню книжкового фонду.
На виконання цього наказу в закладі були проведені заходи :
- Акція «Ти живи, Книго!»,в якій прийняли участь понад 400 учнів 1-11 класів, педагогічний колектив та батьки. В рамках акції були проведені рейди - перевірок по класам по збереженню книжкового фонду.
- Їх результати оформленні актами.
Це акти: за № 01- 14.03.16 р.- 1-Б клас (кл. керівник Ковалевська Т.О.), - 02 -17.03.16 р.- 1-А (кл. керівник Лисенко Н.М.), 03 -22.03.16 р.- 8-А клас (кл. керівник Фолуніна М.М.), 04 – 25.03.16 р.- 8-Б (кл. керівник Вишневецька Т.М.), 05 - 30.03.16р. - 5-Б (кл. керівник Прищенко Н.В.), 06 - 31.03.16 р. – 11-А (кл. керівник Батюк М.М.).
- Проводились майстер–класи по лікуванню книги учнями і кл. керівниками: Ковалевською Т.О., Лисенко Н.М., Нестеренко Д.С., Батюк М.М., Прищенко Н.В., Фолуніною М.М., Жиліною І.А. і бібліотекарем Куксою С.М. в бібліотеці закладу. Учні з задоволенням прийняли участь в акції.
- В бібліотеці ліцею бібліотекарем були проведені лекції, бібліотечні уроки, екскурсії, виставки книг, нових видань на тему акції.
- Також учнями проводився активний збір макулатури. Найбільше здали учні: 1-Б (кл. керівник Ковалевська Т.О.), 5-А (кл. керівник Капустіна Н.О.), 5-Б (кл. керівник Прищенко Н.В.)
Кращі учні - переможці акції «Ти живи, книго!»: 5-А - Вакуленко К., Кравцова Н., Іванченко Т., Соловйова Е.; 5-Б – Вовченко К., Лазарєв Є., Головко Т., Набегайло К., 8-А – Лаврищева Д., Фолуніна М., Молодча О., Дорофєєва А.; 8-Б –Тронько О., Озєрова М., Попова Х., Сазонов І., Кучеренко Л.
Дана акція спрямована на виховання у школяра відповідної життєвої компетентності, створення позитивного мікроклімату , розвитку самодостатньої особистості учня, розуміння і самостійності дітей, розвитку критичного мислення,творчих здібностей, формуванню комунікативних навичок згідно з вимогами.
У Дергачівському ліцеї №2 з 13.04. до 29.04. буде проходити акція "Ти живи, книго!". Завідувач бібліотекою Кукса С.М. вже завітала до 1-х та 8-х класів та перевірила стан учнівських підручників.
/Files/images/bbloteka/P4130781.JPG/Files/images/bbloteka/P4130784.JPG
18.03.2016 пройшов майстер-клас "Лікування книжки"
/Files/images/bbloteka/DSC00790.JPG
17.03. - українсько-англійська екскурсія до бібліотеки