/Files/images/структура.jpg

Мій любий друже, ти завжди природу маєш берегти!

Під таким гаслом у ліцеї пройшли природоохоронні акції.

10 листопада під час акції "Збережи дерево" учнями ліцею було зібрано 1320 кг макулатури. Ми врятували життя 22 дерев!!!

/Files/images/dekadi/IMG_9255.JPG/Files/images/dekadi/IMG_9257.JPG

11 листопада під час акції по збору відпрацьованих елементів живлення "Врятуй їжачка" було зібрано та передано на утилізацію 2818 батарейки. Ми зберегли від забруднення 56360 кв.м. грунту і 1127200 л води!!! ( 1 батарейка забруднює важкими металами 20 кв.м. грунту і 400 л води)

/Files/images/dekadi/DSCN0279[1].JPG/Files/images/dekadi/IMG_9263.JPG

13 листопада пройшла акція "Нове життя старих речей".

Ніколи ти не сміти
А краще сміття підбери

Щоб зеленіло в нас завжди
І діти щасливії росли.

/Files/images/dekadi/IMG_9313.jpg/Files/images/dekadi/IMG_9315.jpg

Ми переконані і підтвердили, що чистота довкілля залежить навіть від дитини!

Акція "Допоможи дітям"

У ліцеї 1-2 квітня пройшла акція «Допоможи дітям». Вчителі, учні й батьки зібрали дитячі книжки, канцелярські товари, іграшки для дітей, які знаходяться в дитячій лікарні с. Петрівка Станичнолуганського району Луганської області.

Дружать сонце і земля,
Дружать луки і поля,
Дружать діти на Землі,
І великі, і малі,
Де єднає дружба всіх,
Там лунає пісня й сміх,
Свято прийде у наш дім,
буде весело усім.

/Files/images/АТО-2015.JPG /Files/images/АТО-23015_5.JPG
/Files/images/Ато-2015_3.JPG /Files/images/АТО-2015_4.JPG

8 квітня у ліцеї пройшла акція-виставка "Подарунки для воїнів АТО".

/Files/images/АТО4.JPG /Files/images/P4081135.JPG

9 квітня учні Дергачівського ліцею №2 взяли участь у районній виставці подарунків воїнам АТО

/Files/images/P4091136.JPG/Files/images/P4091137.JPG

Суботник

2015-04-24

" Ми - за чисте довкілля" під таким девізом у Дергачівському ліцеї №2 пройшов суботник по благоустрою території закладу.

/Files/images/на-сайт-пр1.JPG/Files/images/на-сайт-пр2.JPG
/Files/images/на-сайт-пр3.JPG/Files/images/на-сайт-пр4.JPG

День ЧАЕС у ліцеї

2015-04-24

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у Дергачівському ліцеї №2 пройшов виховний захід "Чорнобильські дзвони", на якому буди присутні Праско Олександр Іванович(голова Дергачівської громадської організації "Союз Чорнобиль України"), Романенко Наталія Федорівна (Берегиня Чорнобильського руху Дергачівського району), Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС Рахмаіл Михайло Михайлович, Ксендзов Леонід Данилович, Сімонок Анатолій Петрович, Жмака Володимир Олександрович, Попакало Василь Андрійович, Шагаєв Валерій Вільйович, Гребенюк Олексій Григорович.

Вчителі, учні і гості поклали квіти до пам'ятного знака "Чорнобиль - наш біль, наше горе", який був встановлений на території закладу до 25-ти річчя Чорнобильських подій.

/Files/images/на-сайт1.JPG/Files/images/на-сайт2.JPG/Files/images/на-сайт3.JPG

Свято Перемоги!

2015-05-08

З нагоди 70-ти річчя Перемоги Дергачівський ліцей №2 провів лінійку біля братської могили, на якій вшанували пам'ять загиблих ветеранів і висловили слова подяки всім ветеранам рідної Дергачівщини, мешканцям мікрорайону ліцею, які повернулися до рідних домівок і продовжують плідну співпрацю з молодим підрастаючим поколінням.

Щиро бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров'я, довгих років щасливого життя, нехай у ваших оселях завжди панує затишок і достаток, кожен Ващ день буде сповнений оптимізмом та бадьорістю духу. Мирного неба Вам і Вашим родинам. Зі святом Перемоги, дорогі ветерани.

/Files/images/9_travnya/!на сайт1.JPG/Files/images/9_travnya/!на сайт2.JPG
/Files/images/9_travnya/!на сайт3.JPG/Files/images/9_travnya/!на сайт4.JPG
/Files/images/9_travnya/!на сайт5.JPG/Files/images/9_travnya/!на сайт6.JPG

Голуб Пам'яті та Миру

2015-05-08

Сьогодні , 8 травня, в країні вперше відзначається День пам’яті та примирення. Депутатська група «Відродження» виступила з ініціативою проведення унікальної Всеукраїнської акції «Голуб Пам’яті та Миру».Ця акція проходить у всіх районах України. Учнівський та педагогічний колектив Дергачівського ліцею №2 долучилися до неї.

/Files/images/9_travnya/!голуби_1.JPG/Files/images/9_travnya/!голуби_2.JPG/Files/images/9_travnya/!голуби_4.JPG
/Files/images/9_travnya/!голуби_5.JPG/Files/images/9_travnya/!голуби_6.JPG

"Джура"

2015-05-20

20 травня 2015 року все козацьке військо ліцею вирушило в похід на Гору Січ, на якій проходили різних видів змагання для хлопців і дівчат.

/Files/images/djuri15/1.JPG/Files/images/djuri15/4.JPG
/Files/images/djuri15/2.JPG/Files/images/djuri15/5.JPG