Кімната Бойової слави

Відлітають, мов журавлині ключі, роки у вічність. Літа не зітруть у народній пам'яті світлі імена тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. Минуть роки, змінюватимуться покоління. І настане той час, коли зовсім не лишиться в живих ветеранів війни, але залишиться пам'ять про них та їхні подвиги, про ту страшну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо й горе на нашу землю. І від нас усіх залежить, щоб ця згадка залишилась у пам'яті прийдешніх поколінь.
/Files/images/DSC01090.JPG /Files/images/DSC01093.JPG
/Files/images/DSC01097.JPG /Files/images/DSC01106.JPG

Ніхто не забутий, ніщо не забуте

Вічна пам'ять про них

Хай живе не згасає.

З поколінь в покоління

Кожен хай пам'ятає.

Вахта пам'яті

Подарунки для ветеранів

Зустріч з ветеранами Бугаєм П.І та Косяченком І.Г.

/Files/images/IMG_6174.JPG Екскурсія для ветеранів

Екскурсоводи екскурсії "Ніхто не забутий, ніщо не забуто"
/Files/images/P2220060.JPG /Files/images/P2220055.JPG
/Files/images/P2220057.JPG /Files/images/P2220061.JPG
Година спілкування "Ми любимо Вас, шановні ветерани"

/Files/images/IMG_1146.jpg
Виступ ветерана Касатонова П.Ю.

/Files/images/IMG_1130.jpg
Вітання ветеранів Касатонова П.Ю та Бугая П.І.
/Files/images/IMG_1143.jpg
Година спілкування "Твої герої, Дергачівщино"

/Files/images/IMG_6796.jpg

В гостях у ветеранів

У Шуліки І.С.

У Касатонова П.Ю.

/Files/images/DSCN0539.JPG

Афганістан болить в моїй душі

Поставте скибку хіба на стакан

І голови схиліть в скорботі вічній

За тих, кого убив Афганістан,

Чиї він душі зранив і скалічив.

О, Україно! Ніжно пригорни

Усіх живих своїх синів, як мати,

Щоб ми уже не бачили війни,

Не чули щоб ніколи звук гармати.

/Files/images/афганистан 2.jpg

Праско О.І., голова Дергачівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», депутат міської ради; Романенко Н.Ф., Берегиня чорнобильського руху Дергачівщини; Кубицький В.К., заступник міського голови, ліквідатор аварії на ЧАЕС та голови міської, селищних та сільських організацій «Союз Чорнобиль України» на екскурсії "Афганістан болить в моїй душі".

/Files/images/25042016/P4251031.JPG

/Files/images/P2140026.JPG /Files/images/P2240068.JPG
/Files/images/P2240070.JPG /Files/images/P2260087.JPG

18 травня 2014 року Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, обласною Радою організації ветеранів України, обласною Спілкою ветеранів Афганістану провели урочистий збір учасників І етапу обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги», присвячений Року учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан .Цього року в обласній акції взяли участь 275 учасників з 42 районів Харківщини – учні, учнівські та педагогічні колективи навчальних закладів області. Учасників акції привітали Хіневич Анатолій Петрович, голова Харківської обласної ради організації ветеранів України, Чепурна Олена Олексіївна, головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної та корекційної освіти Департаменту науки і освіти Харківської державної адміністрації. Крім того, почесними гостями урочистого збору стали воїни-інтернаціоналісти.На урочистому зборі виступили з розповідями про воїнів – афганців та їх долі учні та вихованці гуртків Харківської області.
/Files/images/5.jpg
В складі делегації Дергачівського району були вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» Дергачівського БДЮТ, керівники гуртків Кологойда Світлана Павлівна та Маслій Світлана Іванівна.
/Files/images/P5180401.JPG /Files/images/P5180402.JPG
/Files/images/P5180406.JPG