Відгук батьків учнів Дергачівського ліцею №2 про роботу англомовного табору Sunny Summer Freckles

/Files/images/tabr/DSC00146юю.jpg

So Happy Sunny Summer Freckles

(Такі веселі «Сонячні літні веснянки»)

Закінчився навчальний рік. Розпочалося довгоочікуване літо.З початком літніх канікул на базі Дергачівського ліцею № 2 почав працювати англомовний табір Sunny Summer Freckles «Сонячні літні веснянки». І коли нам, батькам, запропонували, щоб наша донька відвідувала табір, то ми не заперечували. Тому що ми зацікавлені в тому, щоб наші діти мали практичні навички спілкування англійською мовою. У цьому мовному таборі з дітьми працювали кваліфіковані вчителі англійської мови Прищенко Н.В. , Батюк М.М. та волонтер – студентка ІІ курсу факультету іноземної філології та музичного мистецтва ХГПА Тарасова Ольга.

Діти з величезним задоволенням відвідували англомовний табір Sunny Summer Freckles, тому що там було весело і учасники табору щодня мали змогу розвивати і вдосконалювати свої мовні, творчі та організаторські здібності. Вчителі та учні створили атмосферу доброзичливості та партнерства в таборі і протягом двох тижнів навчалися робити ляльки-мотанки, готували сандвічі і висловлювати свої думки та враження англійською мовою. Школярі виявили бажання бути фотомоделями і власноруч створювати собі образ.

Наша донька з захопленням щодня розповідала про заходи, які відбувалися в англомовному таборі, а саме: кожного дня спортивні ранки, розробка творчих проектів, рухливі та пізнавальні ігри, розвиваючі майстер-класи, вивчення традицій та звичаїв британського та українського народів.

Навіть вдома ми намагаємося спілкуватися англійською мовою. І це цікаво й нам, батькам, теж.

Дуже сподіваюсь, що такі мовні табори будуть діяти й надалі, тому що участь у мовних таборах допоможе всім дітям розкривати свої таланти та отримувати досвід спілкування англійською мовою.

З повагою, батьки

учениці Дергачівського ліцею № 2